Bendrosios Praktikos Slauga
Darbas bendrosios praktikos slaugytojoms

BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGA ANGLIJOJE

Darbui Anglijoje mūsų partneriai nuolat ieško slaugytojų, kurios turi bendrosios praktikos slaugos diplomus ar jiems prilygstantį išsilavinimą.

Norint dirbti Jungtinėje Karalystėje (Škotija, Anglija, Velsas, Šiaurės Airija) bendrosios praktikos slaugytoja turi patvirtinti savo išsilavinimą, dokumentaciją bei registruotis NMC. Ši procedūra yra būtina, nes būtent NMC nustato, jog medicinos sesuo yra kompetetinga ir jos išsilavinimas bei praktikos trukmė atitinka keliamus šalies reikalavimus.

Registruota bendrosios praktikos slaugytoja turi galimybę dirbti bet kurioje Jungtinės Karalystės vietoje. Tai gali būti tiek valstybinės ligoninės, tiek privačios klinikos. Registruota NMC bendrosios praktikos slaugytoja turi galimybę rinktis iš daugybės siūlomų darbų bei miestų.

Visas bendrosios praktikos slaugytojas, kurios neturi registracijos, bet ieško darbo, siūlome su mumis susisiekti, nes mes galime padėti gauti registracija bei padėti rasti darbą dar iki galūtinio dokumentų patvirtinimo. Dažniausiai slaugytojos pradeda darbą senelių namuose, o darbo metu yra ruošiami dokumentai NMC. Po keletos mėnesių yra tikimybė gauti PIN numerį.

REGISTRUOTIS

Registruokitės dėl bendrosios praktikos slaugytojos darbo Anglijoje.

http://www.slaugytoja.eu/-registruotis/

TURITE KLAUSIMŲ? 

Susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į visus Jus dominančius klausimus.

info@slaugytoja.eu

DARBAS SLAUGOJE BE PATIRTIES


Slaugytoja.eu
info@slaugytoja.eu
tel.: +370 671 89511
Justiniškių 16, 206 kab., Vilnius


 .