IELTS Kursai
Anglų Kalbos kursai slaugytojoms

Domina bendrosios praktikos slaugytojos darbas Jungtinėje Karalystėje? Siūlome Jums galimybę pradėti dirbti bet kurioje Jungtinės karalystės ligoninėje.

Visgi, dauguma žmonių domisi atrankos procesu didžiausia bėda, su kuria susiduria dauguma kandidatų, yra IELTS egzaminas. Būtent IELTS egzamino rezultatai nulems Jūsų tolimesnę galimybę įsidarbinti. Kiekviena bendrosios praktikos slaugytoja turi gauti diplomo pripažinimą Jungtinėje Karalystėje, o tai įmanoma tik po sėkmingo IELTS egzamino. Kiekvienas asmuo norintis dirbti privalo puikiai žinoti valstybinę kalbą - anglų kalbą. Būtent IELTS egzaminas ir yra įrodymas, jog galite laisvai kabėti, rašyti, suprasti anglų kalba.

Nepaisant daugumos kandidatų turimos patirties bei aukštos kvalifikacijos Jungtinės Karalystės gydymo įstaigos negali pasiūlyti jokio darbo tol, kol nėra žinomi IELTS rezultatai. Daugeliui tai tampa tikru galvos skausmu, nes IELTS tikrai nėra lengviausia užduotis siekiant NMC pripažinimo.

Slaugytoja.eu ima organizuoti anglų kalbos kursus visiems, kurie planuoja laikyti IELTS ir nori dirbti Jungtinėje Karalystėje. Mes organizuojame kursus su profesionaliais dėstytojais, kurie padės išlaikyti IELTS. Vėliau po IELTS egzamino išlaikymo mes pasirūpinsime visais kitais formalumais, kurie yra susiję su diplomo pripažinimu, darbo vietos paieška, gyvenamosios vietos organizavimu.

Pasiruošimas IELTS vyksta taip:

- kiekvienas asmuo privalo kalbėti B2 lygiu. Šis lygis yra nustatomas kalbų mokykloje ir tik jei asmuo kalba B2 lygiu, jis gali lankyti  IELTS paruošiamuosius kursus.

- IELTS paruošiamieji kursai trunka 60 ak. valandų.

Jei esate bendrosios praktikos slaugytoja ir planuojate dirbti Jungtinėje Karalystėje, kviečiame registruotis IELTS kursams. Apie visas kursų kainas, terminus, darbus informuosime kiekvieną kandidatą atskirai.

Registracija dėl IELTS kursų

Užpildykite savo duomenis pateiktoje formoje ir netrukus su Jumis susisieksime.


*

*

*


Slaugytoja.eu
info@slaugytoja.eu
tel.: +370 671 89511
Justiniškių 16, 206 kab., Vilnius


 .